• Dni powszednie

    10:00 - 20:00

  • Sobota

    9:00 - 15:00

  • Niedziela

    Zamknięte

Fineza

SIŁA ODMŁODZENIA

RETIPEEL™ marki Peel Mission® SPOTĘGOWANA SIŁA ODMŁODZENIA

Zabieg inicjuje procesy naprawcze w skórze. Wpływa na poprawę napięcia i gęstości skóry. Wyraźnie poprawia jędrność i wygładza. Efektem zabiegu jest przywrócenie młodego wyglądu skórze.

Bazę zabiegu stanowią dwa unikalne kompleksy retinolowe o stężeniu 10% wzmocnione działaniem kwasów migdałowego i fitowego. Formuła preparatów została opracowana tak, aby nie wywoływać podrażnienia i bardzo intensywnego złuszczania naskórka, wykluczającego klienta z życia codziennego. Zabieg składa się z dwóch etapów i może być wykonany w wersji Basic lub Extra, czyli wzbogacony o rekomendowane peelingi chemiczne Peel Mission®.  Pierwszy etap to zabieg w gabinecie, którego kluczowym elementem jest aplikacja ampułki z 10% kompleksem retinolu i kwasów. Ten etap odbywa się pod kontrola specjalisty, który zmywa i neutralizuje ampułkę.

Drugi etap trwa kolejnych 7 dni i polega na aplikacji specjalistycznego kremu do nocnej odnowy skóry. Preparat, w skład którego wchodzi kompleks retinolu o stężeniu 2,5%, papaina oraz składniki odżywcze, efektywnie wygładza, niweluje niedoskonałości cery, przywracając młody wygląd, zwiększając poziom nawilżenia oraz nadając jednolity koloryt.

Eksperci marki Peel Mission® w zabiegu RETIPeel™ zastosowali dwa nowoczesne kompleksy retinolowe o stężeniu 10%. Pierwszy to  doskonale zbalansowana kompozycja retinolu, witaminy E oraz witaminy C, drugi zaś to palmitynian retinylu. Taka forma nie drażni skóry i  cechuje się wysoką stabilnością, także na promienie UV, oraz efektywnością co pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału retinolu przez cały rok. Jest to składnik o wielokierunkowym działaniu dlatego też zabieg RETIPeel™ rekomendowany jest do skóry dojrzałej, pozbawionej elastyczności ale również z przebarwieniami.

Pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny oraz procesy angiogenezy, czyli tworzenia nowych naczyń krwionośnych. W efekcie skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona. Odzyskuje gęstość i jędrność a zmarszczki ulegają wygładzeniu.

Co więcej, stosując produkty z retinolem nie tylko cofamy czas ale również działamy prewencyjnie.  Składnik ten hamuje działanie enzymów niszczących włókna podporowe skóry.

Wpływa regulująco na aktywność melanocytów co skutkuje rozjaśnieniem przebarwień.

Wzmacnia funkcje ochronne naskórka i zmniejsza przeznaskórkową utratę wody –TEWL (Transepidermal Water Loss) dzięki czemu skóra jest idealnie nawilżona i promienna.

Post a Comment